Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem salicylowym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-10, 11:00   #322
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Domowy peeling kwasem salicylowym

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
hej co sadzicie o takim cudzie na podrazniona skore Cynkoderm 2, preparat kojąco - korygujący
Skład(INCI) : Aqua, Paraffinym liq., Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Ceterayl Alcohol(and) Cetheareth-20, Zinc Oxide, Petrolatum, Cetyl Alcohol, Herb. Calandula, Cera Alba, Ichtiol, Talc , Carbomer, Parabens, Parfium.

widze tu troche alkoholu i nie wiem czy po peelingu nie bedzie dalej podraznial bede wdzieczna za sugestie i opinie jesli ktos uzywal


nie ma tu alkoholu (w sensie denata) takze bez obaw, cetyl i ceterayl alcohol to sa pochodne - w kosmetykach w roli delikatnego emulgatora nadaja odpowiednia konsystencje, nie maja nic wspolnego z alkoholem denat

poza tym dzialanie przeciwzapalne - cynk, nagietek... moze byc tlusty- pewnie taki jest - parafina, wazelina...

ale podraznic nie podrazni


ja po peelingach (narazie byly 2) widze ze skora jest jasniejsza, narazie tyle jednak wlacze atrederm, efekty powinny byc lepsze tylko szkoda ze recepty nie mam
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując