Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-09, 19:00   #637
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Dziewczyny, kupiłam WAX L'biotca ten z limitowanej serii, z ochroną przed promieniowaniem UV, czyli z filtrami.

Pierwsze spostrzezenie: ten brązowy (i ten jeszcze wczesniejszy co mialam ale juz nie pamietam jaki) był lepszy jeśli chodzi o rozczesywanie włosów i łatwość rozprowadzania na włosach, zapach taki sam. Jesli chodzi o efekt to po tamtym chyba mialam bardziej miekkie wlosy, ale nie ma się co tym sugerowac, bo ostatnio je troche zapuscilam

Czekam tylko na wypowiedz jakiejs wizazanki ktora się na tym zna, co sądzi o obecnosci tych filtrów w maseczce, czy nie zaszkodza wlosom?
Ja mam bardzo wrazliwa skore glowy a takze wrazliwe wlosy, wlasciwie nic nie moge stosowac (dermatolog zabrania) robie to troche nielegalnie wiec nie chce przykrych efektow
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując