Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czystka w kolekcji
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 09:53   #24
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Czystka w kolekcji

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Czystka? W życiu. Cierpię robiąc odlewki, co dopiero mówić o pozbyciu się flakonu, a czystce nie wspominając...
Mam tak samo jak Ty

Liczbę flakonów mam zdecydowanie za dużą, zdaję sobie sprawę, że już dawno utraciłam kontrolę nad moją perfumeryjną pasją, ale z drugiej strony wszystkie moje flakony są w pewien sposób ukochane, więc dlaczego miałabym się ich pozbywać? Nie mam w swojej kolekcji perfum, które stałyby sobie nieużywane i się kurzyły - ostatnim takim flakonem było Le Feu, które wymieniłam na Targowisku Wszystkich pozostałych używam, ale w pewnych odstępach czasu, tzn. niektóre są typowo zimowe i czekają 3/4 roku na swoją kolej, inne natomiast są typowo letnie i nie używam ich, gdy jest zimno. Czasami zimą zastanawiam się po co mi prawie pół litra letniego Halloween, a latem martwi mnie trochę leżący w szufladce ponad trzystumililitrowy zapas Shalimara, ale doskonale wiem, że gdy przyjdzie właściwa pora roku będę ich namiętnie używała Nowych flakonów na razie staram się nie nabywać (na razie wystarczą próbki lub odlewki) - moja szafeczka na perfumy nie pomieści już ani jednej butelki więcej, więc na pewno muszę coś zużyć, zanim nabędę nowe
__________________
Moj blog
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując