Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clare Blanc
Wątek: Clare Blanc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-27, 14:37   #60
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Hej, w natłoku wszystkie zgubiłam twojego posta I dopiero teraz się zorientowałam, że go przeoczyłam i nie odpisałam nic. Zrobiłam dla ciebie swatche, zerknij
pokrótce mamy tam:
podkład z Lucy - neutralno-żółty jest, ale tak mega delikatnie
podkład Amilie CASHMERE - na tej focie wyszedł dziwnie, normalnie jest bez takiego pomarańczowego tonu, też jest takim neutralnym kolorem z lekką żółcią
podkład CLARE BLANC WARM 520 - mój idealny odcień, bardzo delikatnie żółty bez innych podtonów, choć tych dwóch powyżej też mogę używać, bo na twarzy są śliczne
podkład CLARE BLANC WARM 540 - podkradłam go mamie, żeby ci pokazać różnicę jest mocniej żółty, ale dalej nie kurczakowy. Właśnie dlatego na stronce Clare przy podkładach WARM i GOLDEN jest opis, że jeżeli nie masz wyraźnie żółtego tonu skóry nie kupuj GOLDEN, tylko WARM
podkład AMILIE SESAME - bardzo podobny odcień do warm 540 z Clare, mama używa ich zamiennie, choć ten ma bardzo delikatny podton pomarańczy. Ledwo zauważalny, ale na ręce jak dałam grubsza warstwę podkładu to widać
na koniec podkład GOLDEN FAIREST z Annabelle - oliwkowy. żółty kolor+oliwkowy ton. u mnie potrafi niestety wyglądać bardzo blado - i tu mam pecha, bo mam tych podkładów aż 3 (takie wiesz, na zapas kupione w każdej możliwej formule...)
Choć to nie dla mnie, to i tak od siebie dziękuję za fotkę Chyba będę musiała zamówić Warm 640, bo 540 jest na oko odpowiednikiem Sezame, który jest teraz dla mnie ciut za jasny.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując