Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kot sika, załatwia się poza kuwetę + jak pozbyć się zapachu - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 17:14   #24
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Kot sika do łóżka ! co robić ?

Cytat:
Napisane przez klamliwa Pokaż wiadomość
Witam nie chce zakładać nowego wątku, dlatego piszę tutaj mam taki problem, że moja kotka chodzi ładnie do kuwety załatwia się niby wszystko oki, ale... jak sika to zaczyna w kuwecie a kończy... na ścianie sprzątam łazienkę, co najmniej 2 razy dziennie już nawet nie o to chodzi a o sam zapach cały czas go czuję (nie wiem może tylko ja jestem taka przewrażliwiona) tak czy siak czy ktoś z Was miał taki problem? myślałam o kuwecie zamkniętej, ale z braku miejsca nie dałabym jej rady nigdzie wsadzić... no i teraz drugie pytanie czy może coś jej i powinnam z nią iść do weterynarza? Dodam jeszcze, że kotka ma 8 miesięcy była sterylizowana, kuwetę ma sprzątaną przynajmniej 2 razy dziennie, więc chyba na brud nie ma, co narzekać a no i od kiedy tak robi nie wiem chyba odkąd ją mam, a raczej, od kiedy się skubłam, że tak robi
Taki problem to nie problem .
Proponuję kuwetę zamkniętą, kuwetę otwartą z wysokim tyłem lub kuwetę z ramką plus jak radzi Esfira podłożenie czegoś na ścianę .
Podane przeze mnie kuwety są przykładowe, są różne wzory i wymiary i wszędzie ich pełno.
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując