Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moj chlopak unika seksu prosze o opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 16:44   #54
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: moj chlopak unika seksu prosze o opinie

Cytat:
Napisane przez zagubionadama Pokaż wiadomość
Wiesz łatwo mówić droga wizażystko... że niby sobie coś wkręcam, że przeciągam może i masz trochę racji z tym wkręcaniem, że szukam wytłumaczenia, że usprawiedliwiam mojego narzyczonego, ale patrząc z innej strony no tak wpakowało sie 200 tysięcy w budowę domu który jeszcze nie jest skończony i teraz sprzedać ze stratą głupota. Więc przepraszam, ale dziękuję za rady typu " dom zawsze można sprzedać" Nie będę kończyć związku w którym jest bardzo dużo miłości zaangażowania i mogę tak wymieniać bez końca tylko z seksem jest problem, a tak naprawdę to już wolę z tego zrezygnować na "jakiś" czas aniżeli zakończyć związek i związać się z jakimś "Bogiem seksu" który tak naprawdę da mi seks, ale nie da mi tyle ile dał mi tż czyli WIELKą MIłOść SZACUNEK SZCZEROSC i tak dalej i tak dalej.. z tż mamy wspólne marzenia które poniekąd się spełniły, spełniaja.. i mam z tego wszystkiego zrezygnować na rzecz seksu? na prawdę flustruje mnie to i to cholernie, ale wole zrezygnować z tego niż z mojego mężczyzny którego kocham nad życie dla paru za****stych chwil z innym facetem? NIE WARTO! bo nikt nie da mi tyle co dał mi tż pomijając seks mogę powiedzieć, że jest on dla mnie idealny.
Skoro piszesz, że seks nie jest ważny bo najważniejsze jest teraz to że wszystko inne jest super to w czym widzisz problem i w jakim celu szukasz rad, bo dziewczyny naprawdę wczuwają się w tą sytuację i chcą jak najlepiej... A Ty teraz widzę że powoli zaczynasz atakować je, a swojego TŻ bronisz...
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując