Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podkład Revlon PhotoReady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-02, 19:37   #26
Klarcia79
Raczkowanie
 
Avatar Klarcia79
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 66
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
ja tez z CS uzywalam tych dwoch ale ze jestem blada to teraz bardziej buff mi pasuje wiec zamowilam 002, swoja droga wiem ze i 002 i 004 sa z zoltym notomiast 003 shell (chyba sie tak nazywa) jest rozowy 001 ivory pewnie tez

troche sie obawiam bo mam skore normalna w kierunku suchej szczegolnie teraz, zima a dziewczyny ktore maja sucha skore nie wyrazaja sie o nim tak dobrze jak te co maja tlusta lub mieszana :/ ale kto wie o dziwo lepiej mi sluzyl i krzywdy nie robil CS do tlustej niz normalnej - tego drugiego nawet nie lubie
Hmmm... ja zwróciłam uwagę na różne opinie - niezależnie od rodzaju skóry Jedne dziewczyny piszą, że przy tłustej/mieszanej cerze nie sprawdza się, bo podkreśla pory i błyszczenie, i że polecają go dla normalnych/suchych cer. Te z kolei, że podkreśla suche skórki i lekko wysusza. I bądź tu człowieku mądry


Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
mówicie, że odpowiednikiem Sand Beige jest nude?
Ja mam wrażenie, że nude jest ciemniejszy, a bardziej podobny jest shell, no ale że on jest różowy to nie wiedziałam Dobrze, że nie zamówiłam jeszcze bo na pewno wzięłabym shell.
Klarcia jak dojdzie do Ciebie podkład, mogłabyć zrobić swatch sand beige i nude? Używasz Sand beige do tłustej czy suchej skóry?
Zastanawiam się, czy nie jest przypadkiem tak, że numerki nieparzyste to tonacja zimna, a parzyste ciepła/neutralna? Wiem, że ciepła nie równa się neutralna ale jak patrzę na swatche na tej stronie to shell- 003 (jak pisała smileofangel)i cool beige-007 mają pigmenty różowe, medium - 006 i golden beige - 008 są ciepłe, a nude - 004 i natural beige 005 (jak dla mnie) są najbardziej "neutralne".

Jak najbardziej mogę zrobić swatche, jak tylko photoready do mnie dojdzie A CS sand beige mam dla cery tłustej/mieszanej.
Klarcia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując