Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampony koloryzujące, szamponetki - pytania, problemy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-26, 14:33   #1924
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Szampony koloryzujące - pytania, problemy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Tu szukaj w różnych drogeriach. Joanny dość popularne są, na pewno gdzieś obok Ciebie je sprzedają
Niestety, u mnie z drogerii, to tylko Natura i Rossmann, jakieś tam małe są, ale nie mają żadnych szamponetek.
Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
O, właśnie, w Carrefourze widziałam jakieś Joanny Generalnie to naprawdę z dostaniem Joann nie powinno być problemu.
U mnie w mieście tylko Carrefour Express, myślisz, ze tam też może być?
Cytat:
Napisane przez Exly Pokaż wiadomość
Joanna, Multi Effect Color (te w saszetkach) są w drogeriach NATURA.
A Te Multi Soft Color (w niebieskich pudełkach) ja znalazłam tylko w takim chemicznym bezfirmowym sklepie, więc może poszukaj po jakichś "osiedlowych" drogeriach i sklepach chemicznych?
Ale te w saszetkach to są podobno nie za dobre (recenzje na KWC). Moja kuzynka ma blond włosy i robiła sobie tą szamponetką b.ciemny brąz i jej wyszedł ale po 1 myciu jej się zmyło. No chyba, że interesuje Cię bardzo krótkotrwały efekt.
A co do kupowania z internetu (stronka, która podała rablak) ... wg. mnie sie nie opłaca. Tym bardziej, że farba kosztuje grosze ale koszty przesyłki są duuużo większe.
Jednak zdecydowałam się na Multi Soft Color, pokręcę się jeszcze po centrum handlowym, może coś znajdę.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując