Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak często zabiegi w gabinecie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-08-13, 09:53   #14
frankfuterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 24
Re: Seria zabiegów na twarz- jak często?

rzeczywiście po ultradźwiękach buzia wygląda bardzo fajnie, jest odświeżona i delikatnie oczyszczona (nie tak jak po oczyszczaniu mechanicznym, od którego z resztą się już odchodzi, ale zawsze ) polecam taki zabieg na początek sesji, kolejne zabiegi napewno będą miały lepsze, głębsze działanie. jeśli chodzi o masaż to polecam np.digitopresurę (jest to uciskanie odpowiednich punktów na twarzy, które dają świetny efekt relaksacyjny, a nie rozgrzewa i nie zaczerwienia się po nim buzia jak po "zwykłym" masażu) lub też drenaż. wiele firm kosmetycznych ma wiele ciekawych zabiegów. z własnego doświadczenia mogę polecić maski fikokoralowe Matis'a (też coś w rodzaju alg). pomyślałam sobie, że jeśli miałabyś ochotę (i kaskę ) żeby chodzić do gabinetu codziennie to zafunduj sobie jednego dnia coś na twarz, drugiego np. na stopy, 3 masaż z maską, 4 pielęgnacje rąk, itd. to ciekawy relaks, zwłaszcza po stresach dnia codziennego w pracy (wiem coś o tym ).
życzę udanego wypoczynku, daj znać co sobie zafundowałaś.
acha, na masaż ciała też kiedyś chodziłam w trójmieście, najlepsze według mnie jest połączenie czegoś w rodzaju kręgarstwa i masażu (na początek troszkę boli i czujesz się jak wyjęta z wirówki , ale ogólnie bardzo odpręża)
papa
zuza
frankfuterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując