Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 14:15   #3616
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
k4rotk4 a jeśli się upierasz to chociaż wybierz coś co nie zrobi totalnego spustoszenia wybierz raz, że tani ale sprawdzony...Joanna Szlachetna perła...ociepli i nie ze złoci ale wprowadzi w beżową perłę inne mogą spowodować złote refleksy a nawet zielono pomarańczowe..wiem bo taka kupę miałam kiedyś na głowie na tydzień przed ślubem siory


---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------


ale kochana nic ci nie zrobi zaufaj koleżance i kładziesz tylko na odrost który nie masz tak wytrawiony jak włos na długości chyba, że kupuj do farb jakie masz mocniejszą wodę np. 12 lu jeszcze mocniejszą. Ja po tej palet cool blond mam lepsze włosy jak po loreal ale to kwestia włosa.
k4rotk4 poszukam foty po szlachetnej perle ok? może cie przekonam
Już sama nie wiem co robić... godzine temu byłam pewna tego malowania.. teraz już nie.
I tak nie mam czasu myć teraz włosó. Mam mnóstwo nauki i nie dam rady ich dzisiaj umyć 4ry razy
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora