Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-02, 15:20   #4052
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

paulcia nie pracuje ale wychodze z domu chodze do sklepu po miescie tam siam i mi olej nie przeszkadza na wlosach bo jak powiedzialam nakladam go od polowy wloskow i robie np takiego warkocza na boku i wychodze sobie z domku spokojnie ..nie widac ze cos mam na wlosach tluste czy cos tam ...sprawdza sie ta metoda..;
w takim razie to wypróbuje, pierwszy raz na weekend chyba od jutra zaczne łykać vitapil... A co do porostu włosów, dzisiaj rano stałam tak sobie przed lustrem i szukałam odrostów niestety 10 dni po farbowaniu widać tylko zaledwie ciemniejsze cebulki przy skórze... powalająca prędkość
kotka dasz rade ja tez myślałam, że nie podołam,a pije już praktycznie miesiąc (brakuje 3 dni) z tym, że w weekendy często odpuszczam. Co prawda wciąż cięzko mi się ją pije, bo smak jest dla mnie po prostu okropny,a zapach to już w ogóle, dlatego jak pije w domu to parze ją sobie w takim kubeczku-termosiku i wtedy nie czuje tego smrodku, bo jest przykrywka i jest troche łatwiej.. Co do gul to mi jakoś strasznie nie powyskakiwały, pojawiło się pare krostek, ale staram się z tym walczyć... a właśnie miałam o to zapytać, kochane ile trzeba pic tą pokrzywe żeby cera się polepszyła? od dłuższego czasu wkurzają mnie zaskórniki, które wyskoczyły mi na policzku i niczym nie moge sie ich pozbyć, i nie ukrywam, że liczyłam,że pokrzywa mi w tym pomoże...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-02 o 15:25
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora