Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dzień po kanałowym leczeniu zęba..
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 21:19   #12
damngirl90
Rozeznanie
 
Avatar damngirl90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 621
Dot.: dzień po kanałowym leczeniu zęba..

Cytat:
Napisane przez julcia_bleble Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzieki za zainteresowanie. Ja w zasadzie nic dzis nie robie tylko chodze po domu w kolko... tylko to mnie uspokaja. Wyszlam teraz z wanny, wzielam znowu tabletke i jakby bol odpuscil. Kupilam sobie takie tabletki na zeby Antidol15. Powiem tak, ona rozwiercila tego zeba,otworzyla, potem zaczela go czyscic i na bank zaczela druciki wkladac, przekrecac. Znieczulenie mialam, ale tak jak mowie, czulam troche, bo mnie nawet zabolalo. Zdjecie mialam robione. Zab ktory mi robi/robila to dolna 5.Nie mam pojecia czy ona teraz dalej cos bedzie robic...bo zdaje sie z tego co mowila, chociaz ze stresu juz nie pamietam, ze wyczyscila tylko 2 kanaly, ale juz sama nie wiem...mam wizyte umowiona na pt, ale jesli bedzie mnie dalej tak bolec to pojde w pon.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

to cos jest biale..
Może to nie jest trucizna w zębie a tzw. opatrunek, byle zęba zakleić do dalszego leczenia. Może nie miałaś trutego zęba bo już był martwy po prostu. Ale jak czułaś coś nawet przy znieczuleniu to wątpie w to. Na prawdę dziwna dentystka, tak na żywca?;| Z ciekawości zapytam chodzisz prywatnie czy państwowo?
A boli Cie temu w 100% że Ci tam pogrzebała i naruszyła wszytko i po 2 że nie dokończyła sprawy Ja po kanałowym leczeniu przez tydzień też nie dałam rady się skupić na niczym. To przez to właśnie. Tabletki tylko, z czasem przejdzie
damngirl90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując