Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-01, 13:47   #3895
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
moze jestem dziwna ale ja nigdy nie sugeruje sie jak czegos szukam na kwc opiniami poprostu patrze na sklad bo tylko tym jestem zainteresowana czasem przejrze co kto pisze ale zazwyczaj wypisuja tam bzdury chyba ze akurat ktos pisze kogo "znam" to co innego
na moje oko plyn do twarzy wyglada skladowo bardzo dobrze troche gorzej juz ten do okolic oczu nie jestem pewna po skladzie czy rzeczywiscie jest on do wrazliwych oczumusialabym pobawic sie wnikliwiej w jego skladniki..

zapomnialam dodac ze wiekszosc tam (kwc) testuje opisuje kosmetyki nie przeznaczone dla ich cer a pozniej stad takie minusowe opinie..
dokładnie tak samo! Kiedyś każdy zakup poprzedzałam dokładną analizą całego kwc. Teraz to bez sensu. Opinie są przeważnie podzielone i skąd mamy wiedzieć, która słuszna bd dla nas. Dlatego samemu lepiej sprawdzić

No chyba, że są same złe to wtedy się słucham

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

nie wierzę
cały dzień przy kompie
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora