Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-05, 18:13   #3536
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
23 torebki i 37 par butow
miala ktoras z was robiona trwala na rzesy?? mysle o takim zabiegu na czas wakacji coby codziennie z zalotka nie latac
O szok! Ale Ci fajnie

Patenty macie boskie Butów mam w sumie niewiele, tzn mam dużo japonek i sandałków ale jakoś leża i w nich nie chodzę, ukochałam sobie jedne japonki i śmigam w nich codziennie. Po pierwsze wygodne a po drugie pasują do torebki. Kocham baletki, mogłabym mieć ich 10 a mam tylko 2 pary, bo ciężko jest mi znaleźć odpowiednio wąskie i nie obcierające. Mam szczupłą nogę i noszę 36,5. Więc kupuję często buty które są za małe na 37 a za duże na 36. W tym roku muszę zainwestować w porządne zimowe kozaki. A torebek, które na prawdę noszę mam 3. Jedną malutką i dwie większe. Mam też poupychane w szafie stare torebki, ale już mi się nie podobają i tak leżą. Mam też jedną torebkę nówkę z etorebki, ale kurde pinda ze mnie, bo wyrzuciłam paragon od razu po rozpakowaniu. Okazało się, że torebka ma spore wgniecenie i za nic nie chce się odkształcić, ja sobie przynajmniej z tym nie radzę. Nosiłam ją dwa razy a stówa poszła... Też wystawię ją na wymiankę albo na allegro za miesiąc, może komuś to nie będzie przeszkadzało.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora