Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-10, 10:08   #2411
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez acotam Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie jaką farbą wyjdzie mi kolor chłodny/zimny braz jednak nie za ciemny taki podobny jak na zdjeciach. I z jakiej firmy najlepiej? Chce zrobic taka farba aby na prawde długo wytrzymal mi ten kolor na wlosach jaka najlepsza??
Drogeryjną to żadną. Musisz w profesjonalnych szukać.

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
aktualizacja koloru 7.74 kallos po miesiącu

1 zdjęcie: w słońcu
2 zdjęcie: przy oknie, bez flesza
3 zdjęcie: w pokoju bez słońca
Co zdjęcie inny kolor. Skąd ja to znam Który najbliższy temu co ty widzisz?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Hej jeżeli kogoś by interesowało Henna khadi ciemny brąz,trzymana 2 godzin,zdjęcie robione przed chwilą po utlenieniu się koloru
Czarno ci wyszło, mi nic nie łapało

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Bardzo ładny kolor Jak nie opanuję mojego wypadania to może też spróbuję tej henny....
Ty to lepiej uważaj mój uczulasku bo żebyś nie skończyła jak ja.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja tez jestem po hennowaniu wlosy zmyje w poniedzialek rano to sie pochwale
poki co widze, ze super chwycilo mi odrost (1,5cm mialam). Dalam duzo wiecej odzywki wiec wcale nie mam przesuszonych wlosow.
Czekam czekam!

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Nie ogarniam tej waszej henny Strasznie skomplikowana sprawa Zamiast hop siup i na łepetynkę to trzeba mieszać, kombinować, trzymać się proporcji. Ale z drugiej strony jak oglądam zdjecia na blogu Idalii to chyba warto.
Henna jest męcząca. A o włosy trzeba dbać moja mamuśka ma farbowane wyłącznie chemią i od kiedy kupiłam jej lepsze kosmetyki a nie co popadnie do dbania o włosy, to ma tak miękkie i błyszczące co ja po hennie. Ostatnie 3 farbowania tylko Schwarzkopf Natural & Easy. Zaraz postaram się fotę jej włosów wstawić bo robiłam telefonem.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
kupiłabym tą hennę ale po przygodzie z orzechami boję się alergii
Dziewczynki kochane może któraś z Was mogłaby mi przesłać taką odrobinkę żeby zrobić próbę uczuleniową? oczywiście oddam za przesyłkę

nom a i profeską będzie dość trudno, dużo farb niestety lubi się wymyć na rudo. Chociaż ja bym chętnie spróbowała popielu z Cece bo moja natura trzyma się bardzo ładnie
Na helfy.pl można za 2zł kupić próbkę.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
To ja jeszcze z takim pytankiem: powiedzcie mi czy powinnam już podciąć włosy?? wklejam zdj... ostatnio byłam w marcu a to w sumie pół roku temu... już by chyba wypadało prawda? czy ciachnąć je tak idealnie na prosto?? potrzebuję obiektywnej opinii
Nie podcinaj jak widzisz, że są zdrowe. A jak już to tylko 1-2cm. Na zdjęciu nie widzę powodów do jakiegokolwiek ścinania.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora