Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 13:17   #4820
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
shizaxa Kylie ma raczej chłodny odcień, ja chcę uzyskać ciepły bo i tak mi zżółknie z biegiem czasu. Poza tym mam jasną cerę (złotawą) z rdzawymi piegami. Fryzjerka robiła mi farbami z tej samej firmy - tylko zmieniała odcień - bo miałam inne "widzimisię" i raz chciałam zimny odcień, a raz ciepły - złotawy lekko Wymywało się najszybciej właśnie z tych co były wcześniej zimnym odcieniem robione Wiem, że trzeba kilka razy tym samym odcieniem, ale jakoś nie mogę znaleźć "swojego" odcienia

czekoladowoo teraz bardziej mi zależy na lekkim zapuszczeniu niż na kolorze Po tych rozjaśniaczach sypały się końcówki. Wiem, że mi kolor od razu nie wyjdzie równo bo miałam częściowo zgolone włosy i część była naturalna, a ta dłuższa część rozjaśniana
Dlatego podziwiam dziewczyny z wątku, które mają długie włosy w ładnym blondzie
chodziło mi o to, że palette ma 12%oxy, a odcień to by Ci Bunny z tego dobrała N9 perłowy blond jest, może ona najbardziej w żółte odcienie wpada? albo B6-ciepły platynowy blond
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora