Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 08:05   #286
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Cześć, Dziewczyny
Ja też zamierzam kupić podkład Amilie, po opaleniu twarzy żaden AM mi nie pasuje, chociaż wcześniej używałam Golden Fair - teraz Light wygląda bardzo źle, żeby nie powiedzieć, że tragicznie. Nawet nie mam pojęcia, w jaki dokładnie kolor tu celować, ale pooglądam swatche i będę Was podczytywać
Teraz na lekko opalą skórę już mi żaden AM nie pasuje Kurcze, strasznie żałuję, ale co robić. Albo zielony ufoludek, albo jakaś blado-różowa lala, albo pomarańczowa solara
W przypadku Amilie praktycznie 3 linie pasują mi idealnie - różnice są widoczne, ale właściwie każda linia jest naprawdę dobra i polega to na doszukiwaniu się niuansów miedzy nimi. Dwie kolejne próbowałam, nie są to moje kolory, ale wyszłam w nich na ulice i było ok, nikt niczego niewłaściwego nie zauważył
W związku z tym - albo Amilie tworzy tylko dla mnie (szczerze mówiąc wątpię w to ), albo ich podkłady mają doskonałe właściwości adaptacyjne.
O ironio, wcale nie ułatwia to dobrania koloru bo w przypadku innych firm trudno jest znaleźć odpowiedni, a tu pasuje zbyt wiele

Cytat:
Napisane przez rozdwojona Pokaż wiadomość
Mulier jak ty to dokładnie opisujesz, od razu widzi się kolor
Tak? dziękuję
Już słyszałam, że marnuję się w swoim zawodzie

Ponieważ "wpadłam" w minerały i chyba muszę przetestować wszystkie (czekam teraz na Meow i LL) - wtedy się może uspokoję - i wszystkie porównać ze sobą, moje twierdzenie może kiedyś ulec zmianie ale na dzień 11 lipca 2013 r. o godz. 9:05 - moim zdaniem oczywiście - Amilie są najlepsze i to pod każdym MINERAŁOWYM względem


Aaaa i dostałam od Amilie (jako gratis do zamówienia) jeszcze lustereczko - chyba kiepsko wyszło bo robiłam komórką, ale coś tam zobaczycie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00019.jpg (76,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00020.jpg (74,8 KB, 42 załadowań)
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-07-11 o 08:16
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując