Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-23, 10:39   #2533
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość
A no tak. Ja mam to szczęście, że gliceryna jakoś mocno mi nie przeszkadza, a sam skład wydaje się bardzo dobry. Pewnie tak kupię, ale to po zakończeniu aktywatorów z Avy (mam z kolagenem i ten Hydranov). Drugi zdecydowanie przyjemniejszy.
Te aktywatory są dostępne w Hebe?

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i chyba muszę na własną rękę szukać czegoś do nawilżania rano, pod filtr. Jedyna z Waszych propozycji serów, na które mnie stać, to była wycofana Alterra z granatem. Kupiłam sobie jakiś czas temu bardzo lekkie, nawilżające serum, ale ma olej na trzecim miejscu w składzie i chyba spowodował wysyp pryszczy - sprawdzę to jeszcze raz, ale obawiam się, że to jednak to. Gdybym była pewna, że jakiś droższy kosmetyk się sprawdzi, kupiłabym, ale nie stać mnie na wydawanie 80 zł na nieudane próby (biedny student ). No nic, będę kombinować, próbować. Choć już mi się odechciewa.
Możesz popatrzeć na gotowe zestawy do połączenia w sklepach z półproduktami. Ja się nie orientuję, ale mają sporo fanek, więc może ktoś Ci coś poleci.

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Przeklejam post chimay, było o tym ze dwie strony wstecz.
Dzięki
chimay jest offline Zgłoś do moderatora