Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-28, 11:48   #3781
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Semilac ma po prostu najlepszy PR, ja jak zaczynałam się interesować hybrydami, to znałam tylko Shelac i Semilac właśnie, przy czym te drugie wychodziły korzystniej cenowo. Dopiero jak poszukałam na wizażu i poczytałam kilka tygodni, to ogarnęłam też inne firmy. Dla 'normalnego' człowieka semilac jest po prostu bardziej dostępny i wymaga mniej szukania i czytania - ot, cały zestaw i jedziemy. Zupełnie inną kwestią jest, że nie rozumiem, jak można nie zrobić choćby częściowego wywiadu, zanim się coś na sobie wypróbuje

Także nie wkładałabym wszystkich vlogerek do jednego worka, bo przynajmniej w części łatka 'dostała za darmo, więc reklamuje' jest krzywdząca. Dla mnie dużo gorsze jest, że jedna z bardziej znanych vlogerek zrobiła ostatnio film o zdejmowaniu hybryd, który woła o pomstę do nieba - pomijając fakt, że miała położone masakrycznie grube warstwy + oczywiście ani słowa o podstawowych zasadach higieny, a jednak takie filmy oglądają również osoby młodsze, które chcą, żeby było ładnie, a niekoniecznie bezpiecznie. No i po takim katowaniu paznokci podczas zdejmowania, część osób będzie robiło tak samo - bezrefleksyjnie wg mnie, zamiast poszukać lepiej odmaczających się produktów, a część w ogóle zniechęci się do hybryd, wychodząc z założenia, że nie będzie niszczyć paznokci.
Widzę, że to ta sama co jej dałam "hejtującego" komcia. Też byłam przerażona grubością jej paznokci, moje przedłużane hardem były cieńsze

Wysłane z mojego szmat-fona
__________________

Edytowane przez Gejszalicious
Czas edycji: 2015-07-28 o 12:25
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora