Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-28, 20:48   #21
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;52576439] Chyba bardziej ich dotyka walka o klienta. Sieciówki to sieciówki - jakoś dadzą radę, tu będzie zysk mniejszy, tam większy i w końcu się im wszystko wyrówna. W sklepach niesieciowych bardziej liczy się klient, więc trzeba o niego zadbać - i ja się właśnie poczułam bardzo dobrze potraktowana przez nich. Oby tak trzymali
[/QUOTE]

I oby więcej takich miejsc w sieci

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dzięki Czy tylko ja spędzam po kilka godzin dziennie na siedzeniu na stronach Sephory, Douglasa i tych innych kusicieli? Ostatnio kręcą mnie kosmetyki niedostępne w Polsce. Tarte, Too Faced, Anastasia...
Nie tylko Ty
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora