Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trudne klientki
Wątek: Trudne klientki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-19, 13:50   #2
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Trudne klientki

Cytat:
Napisane przez Morrigu83 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny jestem nowa i bardzo się staram. Dzis przyszla Do mnie Pani, ktora bardzo przykro mi się odbila na moralach. Poprosila o tips przezroczysty z brokatem.
Zrobilam jak mnie uczono, a ona zaczela prosic o zmiany roznychv rzeczy na ktore bylo za pozno np. zebym zrobila tak aby nie bylo widac jej paznokcia, narzekala na moje lakiery, zrezygnowala z brokatowej koncowki i na koniec powiedziala ze jestem zalosna

Bardzo mi smutno, jak radzic sobie z trudnymi ludzmi :{ Robię za małą kwotę, wlasciwie po kosztach i bardzo sie staram, zrobiwsz kazdy palec pytam czy sie podoba. Pani akceptowala wszystko do samego konca, a potem zaczęla wytykac mi rzeczy na temat ktorych nawet moja instruktorka u ktorej się szkolilam mowi ze nie sa bledem (tj widoczny pod clearem wwolny brzeg klientki)

Czy Wam zdarza się, ze ktos się czepia?
cale szczescie nie zdarzylo mi sie, zeby klientka tak mi nawtykala.. ale wiem o czym mowisz, bo raz robi;lam dziewczynie paznokcie, byl,am wtedy chyba swiezo po kursie, uprzedzalam ja ze cos moze nie wyjsc, ze sie dopiero ucze, ze jest moja modelka..miala mi wtedy chyba zaplacic 10zl za materialy czy jakos tak juz nie pamietam, a jakby cos sie dzialo przyjsc na poprawke.. nie dosc, ze minal ponad rok, a tych pieniedzy nie widzialam, co juz dawno puscilam w niepamiec bo nie o kase chodzilo tylko o mozliwosc pocwiczenia na kims, to jeszcze mnie objechala, wsrod jej znajomych, ze partacze pazury, ze odpadly jej po kilku dniach ze nie umiem a kaze jej za to placic..wiec wiem o czym mowisz

to jest bardzo przykre, jesli ktos nie docenia twojego wkladu, nastepnym razem, jesli odpukac cos takiego sie zdarzy, powiedz, ze uprzedzalas, ze sie uczysz, ze dlatewgo robisz paznokcie za taka kwote i ze z twojej strony wszystko jest tak jak nalezy, a jesli nie podoba jej sie cos, co wczesniej wybrala, to juz iestety nie jest twoj problem

pozdrawiam i zycze pomyslnosci w tworzeniu no i samych ZDROWYCh klientek
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując