Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-26, 10:44   #32
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Ja chodzesobie co 3 miesiace do kosmetyczki. A to oczyszczanko, a to kawitacja a to lekka mikrodermobrazja. I ona sie smieje, ze ja sama sobie te problemy wymyslam;p Dermatolog tez. Ale jak rano wstaje z lozka i widze z lustre trojkolorowa twarz to nie wyobrazam sobie wyjscia na dwor bez podkladu czy pudru. Najgorsze sa pory i swiecenie. Niektore pudry jeszcze podkreslaja te dziurki na twarzy. Szczegolnie na czole i policzkach. Pryszcze wyskakuja terz sporadycznie (przed lub po okresie) ale mi glownie chodzi o ten kolor twarzy i pory....

Podklad nosze prawie codziennie, ostatnio na krem Pharamceris normalizujacy nakladam tylko puder mineralny True Match by nie przeciazac buzi (poki musze siedziec w domu i nigdzie nie wychodze). Na wieczor (rano tez) myje buzie pianka Pharamaceris T i na wieczor smaruje kremem zluszczajacym Pharamaceris. Jak znacie ten kremik to wiecie ze tak naprawde zluszczanie jest niewodoczne.

Ok jak wroce ze zdjecia szwow ze szpitala to moze wieczorem przemoge sie i wstawie te zdjecie z samym kremikiem;p choc ostrzegam boooje sie;p
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując