Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - farbowanie po dekoloryzacji
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-13, 13:19   #13
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: farbowanie po dekoloryzacji

Dziękuję za odpowiedzi.
Jeśli chodzi o stopień zniszczenia moich włosów to jest on zauważalny tylko po umyciu. Włosy są jakby takie cierpkie, szorstkie. Jednak wystarczy jakakolwiek odżywka i są takie jak były zawsze A że wcześniej były zdrowie jak cholera to tylko i wyłącznie dlatego zaryzykowałam zejście o tyle tonów. No ale liczyłam się z tym, że za pierwszym razem pewnie nie osiągnę rezultatu jaki by mnie zadowalał.

Teraz właśnie się waham co robić z nimi dalej. Ostatecznie kupiłam wczoraj Waxa bo takie to ponoć najlepsze na włoski i dam im jeszcze trochę odpocząć zanim przystąpię do kolejnych chemicznych zabiegów. Tylko właśnie nie wiem czy iść do tej samej fryzjerki, która to położyła mi dekoloryzator na całość.... Tez mnie to w sumie zdziwiło, bo choć nigdy nie robiłam takiego zabiegu to w sumie na logikę wychodziło mi, że przecież te moje jasne wyjdą białe i będzie duża różnica :/ Mogłam iść bez odrostów chyba do niej :P
A włosy moje zmieniają barwę mam wrażenie z dnia na dzień i są coraz bardziej rude Tyle, że jest to jakiś kolor przedziwny i nawet nie da się go skalsyfikować chyba. Na pewno nie jest ładny
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując