Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-29, 14:53   #1569
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja również zaliczam się do grupy prasujących, jedna z fajniejszych prac domowych, jak dla mnie. Prać też lubię, a szczególnie zapach świeżo wypranych rzeczy Gotować uwielbiam, szczególnie dla >4 osób z dekorowaniem stołu i innymi bajerami

Za to nienawidzę zmywać i ścierać kurzy/odkurzać. Brrr.
powyzsze dokładnie pokrywa się ze mną chociaz prasowanie to tak średnio, zależy jak mam dzień

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
pakamera... decobaazar....

dziewczyny, mi nie wolno pokazywac takich rzeczy
ide kupowac
no właśnie mi też nie nie lubie was

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
doszła moja zaginiona paczka z MAD po 5 tygodniach ...zaraz piszę maila do Barbi 9 fantastycznych kolorów...
oooo, super
Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
do mnie też
Twoje MAD też przyszło? bardzo się ciesze!

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
jedyne co mnie cieszy ze te strony sa polskie i najczesniej nie wysylaja zagranice..
ufff no to Ty masz przynajmniej wyjście z tej sytuacji, czytaj: wymówkę żeby nie kupować
Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
oglądam torebki, pakamerę, matko, matko...... dobrze że Winly te hurtownię Piarkadi podesłała, to już co nieco mam, tanio
nooo chociaż rożnie z nimi bywa, rzeczy tanie i całkiem fajne można trafić, to mnie pociesza widzą ceny na tamtych stronkach
właśnie, musze do nich zadzwonić zapominam całkiem

uwielbiam Twoje historyjki, ale już sie powtarzam pisząc to


a ja dzis byłam u lekarza no i jutro mam badania... morfologia, TSH i żelazo oczywiście pojawił się strach czerpiacy z niewiedzy- jak wygląda badanie hormonów tarczycy TSH ? A TO BOLI? a tak na serio to wszytsko mi zrobia za jednym razem? tzn jednym pobraniem krwi?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-29 o 15:00
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora