Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain-kolorówka cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 12:10   #174
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Liluś łącze sie w bólu - Narces, moim zrobiłam papa i nawet lezki nie otarłam za to co mi na mordce zrobiły
Ja coraz bardziej jestem skłonna pozbyć się swoich Nacresów zupełnie Już chyba nie mam siły ich testować... Na pewno poleci zapas, a rozpoczęte odstawiam na bliżej nieokreśloną przyszłość

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Zalaczam moje Gerleny. Bez imperialowych kulek, bo dzis polecialy fru sru do pingwinka w zamian za moje wymarzone Mureny
Urbanku, cudowny zbiorek
Mamy ten sam róż

Będziesz miała Mureny Amikowe może? Tez o nich marzę

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
subtelny? to będzie na mnie widać, czy niekoniecznie?
bo ze zdjęcia jest
Pani Królikowa - ja tez mam ten róż, nie jestem bardzo blada i jest u mnie widoczny Używam Parurka 03 aktualnie i czasem uda mi się lekko przesadzić z tym różem

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Hmmm, wlasnie sie zastanawiam Najlepiej jakbys przetestowala. Na mnie jest dobrze widoczny, ale w sumie na mnie to wszystko jest dobrze widoczne On jest super sliczny, ale ma jedna b. powazna wade - relatywnie szybko ze mnie znika wytrzymuje 3-4h gora No i podejrzewam tez, ze z wydajnoscia moze byc nieciekawie, bo jest bardzo mocno pudrowy i sie pyli najmocniej ze wszystkich rozy, ktore posiadam Ale i tak go lubie. Przede wszystkim za kolor i zapach
Podpisuję się pod wszystkim dosłownie Ale ja lubię go nosić ze sobą do poprawek A kolor i zapach faktycznie prześliczne

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość

A tak na serio mam zwykłe, klasyczne, czarne. Najwygodniejsze szpile pod słońcem
Śliczne! Takie mogłabym przygarnąć Właśnie dwa dni temu marudziłam małżowi, że potrzebuję czarnych szpilek z czerwoną podeszwą

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
To był po części prezent, więc cena mnie nie interesowała za bardzo. I uznałam, że raz się żyje i porządne buty w porządnym sklepie sobie kupiłam Pal licho, że po powrocie z JuEsEj suchary jadłam przez pół roku
A tam suchary... Przeżyłaś, przebolałaś, a teraz masz buty, które załatwią Ci WSZYSTKO

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Znalazłam na jakimś duty free u Japońców takie cudaki:
Maju, ależ śliczności! Drugi i trzeci zestaw

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-03-09 o 12:34
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora