Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-29, 14:46   #1253
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Witajcie kobietki, mój cały świat kręci się ostatnio wokół prania, prasowania, zakupów i pakowania ale jeszcze tydzień i wyjeżdżam

Tak odchodząc od tematu - czy widziałyście co się dzieje na wątku o filmikach urodowych z youtube? Nie chcę się wypowiadać na tamtym forum, ponieważ każda wypowiedź kończy się atakiem, chodzi mi tylko o to że to co się tam wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie, mam takie wrażenie że niektórym wizażankom sprawia przyjemność dokuczanie i wyśmiewanie Nie wiedziałam gdzie mogę się wygadać więc postanowiłam napisać tutaj

widzialam, dlatego odsubskrybowałam bo nie mam tam czego szukac i psuć sobie nerwów przekomarzając się z gówniarzami (przepraszam, jezeli kogos uraziłam). Mi nie chodziło wogole wypowiadajac sie tam czy mozna kogos krytykowac czy nie mozna. Wiem, ze 12 latka nie powinna się malować i robic filmików na YT. Chcialam tylko, by dały sobie juz spokoj z tym nagabywaniem na małolaty i wysmiewanie sie (tak, wysmiewają sie) a to co innego niż krytyka. Ale nie dociera. Wiec żegnam tamto forum

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

"Aśka, wczytaj sie w wypowiedzi kaśki, to zobaczysz, ze ona też swoje kilka groszy dorzuciła do tych krytyk.
A wiesz, czemu nie krytykuje "tak jak my"?? Bo sie po prostu nie chce narazac zwlaszcza, ze nie jest tak popularna na YT i zalezy jej na sympatii."


Kasia to było o Tobie ????
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora