Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-09, 13:12   #279
sumeia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Dot.: Rozjaśnianie...

Ciekawa jestem jakiej firmy rozjaśniacza użyłaś i po co aż 4 opakowania. Ja na bardzo grube włozy prawie do pasa zużyłam 2 opakowania i to bylo wystarczająco. Użyłam krem rozjaśniający garniera i całe włosy rozjaśnił mi równo łącznie z włosami przy skórze do koru jasno rudego (z ciemno brązowych). Nic nie paliło i nic nie stało się z włosami.
Ja na Twoim miejscu kupiłabym teraz jakiś szampon koloryzujący (np. garniera - kolor brąz, albo coś zblizonego) aby pokryć te różne kolory i móc sie pokazać ludziom. Za 2 tygodnie kupiłabym rozjaśniacz garniera i powtórzyła zabieg (jeśli nie chcesz skorzystać z fryzjera). 2 opakowania to góra, aby nie zniszczyć włosów. Na początku rozjaśniacz kładzie się na całe włosy i omija odrost, z szczególnym uwzględnieniem końcówek (tam najsłabiej łapie). Na 10 minut przed końcem rozjaśniania kładzie się na odrost (włosy przy skórze). Po zmyciu oceniasz czy efekt jest wystarczający do położenia blondu. Jeśli nie - czekasz 2 tygodnie i powtarzasz zabieg. Jeśli tak - kładziesz docelowy kolor.
sumeia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując