Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ona Bliznieta - On Skorpion ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-28, 10:05   #17
maryna508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Ona Bliznieta - On Skorpion ?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Mam pytanie.
Ty jesteś spod znaku Bliźniąt. Jaką jesteś osobą? Chciałam Twoje cechy charakteru skonfrontować z cechami charakteru współlokatorki.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Tak to ja jestem spod znaku blizniąt :
-Łatwo nawiązuje kontakty międzyludzkie
-Towarzyska (lecz np znajdując się w nowym otoczeniu najpierw sprawdzam grunt )
-Szybko się nudzę
-ciężko mi zaufać ludziom (chodz spotkałam się z osobami spod blizniąt które ufają aż nadto - więc tu nie ma reguły )
-trochę roztrzepana (ciągle gdzieś za czymś gonie , czegoś poszukuję)
-jednak czasami mam chwile samotności , lubię pobyć sama słuchając tylko muzyki
-jestem marzycielką - ale potrafie wyczuć moment kiedy trzeba zejść na ziemię
- Co do tego że szybko się nudzę chodzi też tu o partnerów .. po prostu aby związek trwał potrzeba ciągle nowych wrażeń , coś nowego aby nigdy nie wkradła się monotonia .. (lecz jak się zakocham naprawdę , to będę starała się aby zrobić wszystko aby umocnić związek , jak się nie uda to z ciężkim bólem serca będę musiała odejść )
- Pomocna
-gadadtliwa (czasami nawet aż za bardzo )
-nie potrafię się długo gniewać (wybaczam ale nigdy nie zapominam )
-niezdecydowanie (chociaż staram się z tym walczyć )
-z moich wad to chyba to że jestem ciekawska :P
-Uparta (lecz potrafię pójść na kompromis )
-Mam duże poczucie humoru
-huśtawka nastrojów :P)
-nie lubię sprzeciwu , zawszę lubię mieć rację ( Ty jako zodiakalny LEW wiesz o czym mówię )
-nieprzewidywalna
-niecierpliwa (chociaż życie nauczyło mnie już sztuki cierpliwość , więc zależy z czym to będzie związane )
-100 pomysłów na minutę , o jednym mówię, o innym myślę a trzecie robię i to wszystko w jednej chwili :P niestety mając tak wiele pomysłów tylko niektóre mogę wprowadzić w życie no i żeby je doprowadzić do końca... to jest prawie nie możliwe ponieważ wpadłam właśnie na kolejny świetny pomysł lepszy od poprzedniego i teraz będe musiała się zając tym nowym (czyli tak zwany słomiany zapał )- ale staram się doprowadzać ważne sprawy zawsze do końca
A tak naprawdę to samą siebie ciężko mi poznać ponieważ z każdym dniem odnajduję coś nowego

Opisując swoje cechy nie twierdzę że każdy blizniak jest taki sam , ale napewno jedna , dwie cechy znajdą się wspólne w znakach zodiaku . Nie twierdzę też że np w byku czy w wodniku nie znajdzie się również jedna taka sama cecha jak w blizniaku czy w innym znaku zodiaku.(Bo na to nie ma reguły _ każdy człowiek jest inny , każdy sam kształtuje swój charakter ) a jeśli np trafiają się podobne cechy w innych znakach zodiaku (rolę grają też tu ascendenty )

A tak na marginesie .. To moja przyjaciółka (przyjazn od 13 lat ) jest spod znaku Lwa .. dogadujemy się świetnie .. zawsze mi doradzi , pocieszy dobrym słowem , (nie powiem że czasami się sprzeczamy bo obie jesteśmy uparte - ale szybko nam to przechodzi ) Jest przy mnie w dobrych i złych chwilach .. mimo że ja ją wiele razy zawodziłam , ona cały czas była .. Wiem jedno że LEW to naprwadę oddany przyjaciel .. nie oceniam tego tylko po przyjaciółce , ale mam też siostrę spod tego znaku ... i jeszcze kilku znajomych.



Nie chcę abyście na mnie naskakiwały tylko przez to że zadałam takie pytanie czy blizniak pasuje do skorpiona. Ponieważ to z czystej ciekawości jak parą o takim połączeniu się układa Ja wiem że w Miłości nie ma co się sugerować znakami zodiaku , ani niczym innym .. tylko tym jaki jest człowiek .. bo to jest najważniejsze a nie znak zodiaku

Edytowane przez maryna508
Czas edycji: 2010-11-28 o 10:37
maryna508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując