Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-19, 16:52   #2144
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Kochana jesteś tak bardzo dziekuje że was wszystkie mam jak powiedziałam to mojemu TŻ-cikowi to zareagował "a ja będę umiał to zrobić? nie jestem przygotowany psychicznie " (śmiech) i taki zakłopotany wyraz twarzy miał. a naprawdę lepiej maszynką ? no dobra to jak sie zdecyduje to TŻ machnie mi 2cm i będziemy oceniać przed i po jak trzeba będzie jeszcze to pójdę w lutym ale już do fryza, zobaczymy jak tż-cik się spisze!!!!!!!!!!!
bunny ty to masz włosy jakby z retuszem były zrobione , no bajka

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------



"niby" jak sie podcina wlosy od pierwszej kwadry księżyca do pełni to szybciej rosną w styczniu bylo to od 13-19 tu masz kalendarz księżycowy http://kalender-365.de/kalendarz-ksiezycowy.php
albo jak sie ślub bierze w takim terminie to ma sie wiecznie kase

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------



no pewnie że zabobon ale moja mama wziela ślub w nowiu i mówi że ojciec jej wykrakał "ślub w nowiu ciągle zycie na nowo zaczynać będziesz i pieniązków nie bedziesz mieć" i tak jest
Kotka faceci tak żartują ale to jest naprawdę bajecznie proste.
Mój tż też zawsze dzień wcześniej- ale ja sie muszę do tego przygotować i co z tego będe miał?
Ty sama sobie prostujesz, rozczesujesz i siadasz tyłem do niego- wszystkie wlosy sczesujecie do tyłu. No i jedzie- przykłada maszynkę na środku wymyślonej linii- czyli 3 cm krótsze niż masz teraz- jak ma problem z oceną ile to3 cm to najczęściej są to 2-3 długości paznokcia męskiego Potem w jedna stronę i w drugą na równo- na przeciętną maszynkę to jest jakieś 6 przyłożeń. Odchodzi kilka kroków do tyłu i patrzy czy rowno- z bliska nierówności nie zobaczy. I ewentualnie docina.
Możesz poprosić by fotkę zrobił i zobaczysz jak mu wyszlo.
trudniejszą role masz ty- bo musisz wytrzymać siedząc jak mumia i najlepiej bez oddechu żeby mu sie nie ruszyć i patrzysz przed siebie. Ale to trwa u mnie np. jakieś 2 minuty
Nie żartuj że moje wlosy są wyretuszowane- na tej fotce było widać ile jeszcze trzeba ściąc- i ścięłam to teraz w grudniu.
I nie mam juz włoskom nic do zarzucenia póki co.
A zobaczysz nawet po takim malym cięciu jak wlosy sie bajecznie rozczesują i jakie grube są jak weźmiesz kucyk w dłoń...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora