Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Samoocena rowna zero:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-26, 15:51   #17
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: Samoocena rowna zero:(

Cytat:
Napisane przez olcia1987 Pokaż wiadomość
Przez chwile zastanawialam sie gdzie zamiescic ten watek Chyba bardziej chodzi o moje samopoczucie niz o wyglad.A mianowicie mam tradzik,myslalam ze pozbylam sie go juz raz na zawsze,chodzilam od dermatologa do dermatologa,smarolalam sie tymi wszystkimi nazidlami,bralam antybiotyk i wszystko bylo dobrze.Ale coz buzia pozostala gladka ale to co pojawilo sie na moich plecach i dekoldzie To nawet nie pryszcze tylko masa czerwonych krostek,taka jakby kaszka;( dekold rowniez probowalam to zwalczyc,uzywalam masci <odpowiednik naszego benzacne> i jedyne co to chodzaca skora nic wiecej. Wiem ze pewnie zanudzam,ale prosze o jakom kolwiek porade.Moze zmienic diete?? Co robic zeby to wszystko znikloChcialabym moc zalozyc bluzke z dekoldem,niemowiac otym ze niedlugo mam urodziny kupilam ladne gorset ale chyba nic z tego;( przepraszam z gory za takie nieskladne pisanie.Ale mam dzis strasznego dola,tak bardzo tesknie za domem i nawet niemam z kim porozmawiac.A moja samoocena chyba rzeczywiscie rowna sie zeru
Radze ci zrobic 3 tygodniowa dietke + zielona herbatka i zobacz czy będa efekty jesli nie szukaj innego rozwiazania

Dieta:
dużo duzo
-owoców
-warzyw
-zielonej herbatki
-wody mineralnej (niegazowanej)
zero
fast-fudów
nic co jest smazone, czy pieczone(poza chlebkiem)
-raz na tydzien smazone miesko mozna zjeść ale nie wiecej
Gdzies tu na wizazu byly takie dietki oczyszczajace które pozwola oczyscic organizm. Słyszałam cos o gotowanych otrebach ale nie jestem pewna.
__________________
Kosmetyki na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post2806637
Spotkanie mielczanek-Mielec/podkarpacie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...24#post3750424
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując