Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 10:46   #1576
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
oj tam oj tam.. jak będziemy robic w domu po tych kosmetykach za lampki to na prądzie zaoszczedzimy a tak na popwaznie opinie tych pan to dla mnie totalne dno, zadnych informacji popartych prawdziwymi badaniami tylko oparcie kariery youtubowej na straszeniu. nawet nie sa w stanie sie juz pokazac tylko wgrywaja audio
innym blogerkom zarzucają zero info, bo tylko składy podają i opisują wrażenia po używaniu. Same nawet chyba na składy nie patrzą-wystarczy przejrzeć parę ich wypocin Po co w ogóle mają ten kanał? Natrafiłam na niego dawno temu jeszcze jak o koreańskich bb i cc kremach gadały. Myślałam że zarzucą swatchami, recenzjami,efektem before/after w przypadku make upu jak robią to inne you tubowiczki czy blogerki a tu nic- tylko pokazywanie sweet opakowań Rozwalił mnie też filmik o japońskim Max Factorze- bez kupienia i przetestowaniu od razu stwierdziły że na pewno jest lepszy od zachodniego MF. Pełen profesjonalizm:cool : Ta młodsza to chyba japońskiego nie zna, bo w drogerii zawsze ta starsza(jej mama?) mówiła jej co hostessy mówią.

Zastanawiam się co będzie lepsze dla bardzo przetłuszczającej się skóry ale żeby jednocześnie stosowane codziennie nie wysuszyło: to mleczko z Misshy all around coś tam polecane tutaj czy może Biore Aqua Rich watery essence. Zwykłe Biore milk miałam i super matujące było i robiło bazę pod makijaż ale cholender na dłuższą metę podsuszało.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując