Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-14, 22:33   #1587
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo ^^ Kupię sobie jutro wapno w takim razie. Dziś kupiłam już ziele świetlika, będę robić z niego okłady - jeśli nie pomoże, to spróbuję żywokostu i żelu szałwiowego

Na zaskórniki pomaga mi acne derm ale przez czas detoksu nie używałam również i niego, więc wróciły - poza tym nie używałam peelingów >< i maseczek z glinki, a to mi bardzo pomaga w oczyszczaniu porów. Muszę to nadrobić teraz.
Bardzo lubię glinki . Zwłaszcza czarną, jest świetna, delikatna, ale bardzo skuteczna. Stosuję peelingi, stosuję maski, ale pory potrafią robić się jak kratery . To już chyba taka uroda

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez amark Pokaż wiadomość
Ja pierwszy raz usłyszałam o azjatyckich kosmetykach od blogerki Azjatycki Cukier. Najpierw zaczęłam kupować na ebay a teraz zamawiam pudełka Memebox. Najbardziej podobają mi się produkty do mycia i BB kremy. Nie wiem czy mogę tu podać linka do Meme, jeśli nie to przepraszam i proszę o ukrycie: http://us.memebox.com/?acc=54229abfc...03b83dd4755294
Znacie Meme?
Tak, dziewczyny zamawiały Meme.

Cytat:
Napisane przez bim bam bom Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
jestem zupełnie zielona w temacie kremów BB, ale tyle dobrego słyszałam już o Dr G Gowoonsesang Brightening Balm, że postanowiłam spróbować. Słyszałam, że są dostępne dwa odcienie - zwykły i oznaczony "SuperLight". Czy orientujcie się jak najlepiej zdobyć próbki tego cuda? Widziałam aukcje na allegro, ale boję się o oryginalność.
Gdyby krem mi się spodobał jak najlepiej go kupować?
Odlewki to chyba tylko na Allegro znajdziesz, tubki o poj.15ml też (i na Ebayu).

Zapewne pełnowymiarowe opakowanie najlepiej kupować od sprawdzonego sprzedawcy na Ebayu.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując