Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo jasna okolica oczu i czerwona twarz
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 01:24   #8
Namae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 8
Send a message via Skype™ to Namae
Dot.: Bardzo jasna okolica oczu i czerwona twarz

Cytat:
Napisane przez jokasiu Pokaż wiadomość
Może warto sprawdzić czy nie masz jakieś alergii pokarmowej?
Niestety mam, ale idąc tym tropem musiałabym przestać jeść. Ale staram się jeść rzeczy, które aż tak bardzo mnie nie uczulają, ewentualnie w ogóle.

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A jak sie odzywiasz? Slodycze, smazone rzeczy, alkohol czyli ogolnie niezdrowe rzeczy moga powodowac podraznienia, zaczerwienienia Za to owoce i warzywa zwlaszcza wit A C i E Wit A rowniez w formie prowitaminy czyli betakarotenu
Słodyczy nie jadam od jakiegoś czasu- okazjonalnie. Alkohol również odpada. Czasami coś smażonego jest na obiad. Warzywa jem, nawet całkiem sporo, ale unikam większości owoców, bo mnie niestety uczulają- najbardziej cytrusy.

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
wstaw zdjęcie zmian na twarzy..bo powodów zaczerwienienia jest kilka.
Próbowałam zrobić jakieś zdjęcia, ale są na tyle słabej jakości, ze moja skóra wygląda jakby wszystko było okej. Muszę się dorwać do normalnego aparatu i wrzucę.

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Ja mam cos takiego: pod oczami sine cienie, potem biały paseczek, a potem zaczerwieniona skóra. Mam zaczeriweniony nos i okolice pod oczami. Ja uznaję że dzieje się tak bo mam wrażliwą skórę. Chętnie podczytam jeśli ktoś ma jakieś rady i wskazówki.
Też tak mam, tylko że mam jeszcze zaczerwienione okolice nad nosem i brwiami, więc wygląda to jeszcze dziwniej.
Namae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując