Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-11, 18:02   #66
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, podpowiedzcie coś, proszę


Po 2,5 miesiąca z Atredermem co kilka dni policzki, broda wyglądają o wiele lepiej, ale czoło - strasznie. Wszystko było w miarę pod kontrolą, ale czoło reagowało nawolniej. Chcąc przyspieszyć nieco efekty, między kolejnymi aplikacjami zastosowałam na czoło Effaclar Duo. Po takim "wzmocnieniu" skóra się zbuntowała i na mocno podrażnionym czole zaczęły wyskakiwać grudki. W tej chwili jest ich kilkanaście. Effaclaru już nie stosowałam, ale po kolejnej aplikacji Atredermu nie ma poprawy, skóra wygląda źle, grudki są twarde, wypełnione płynem. Dwie wycisnęłam i goją się źle nakładam na razie maść cynkową, ale boję się, że to może być jakieś bakteryjne zakażenie. Zwłaszcza, że wczoraj wyskoczyły mi znowu jakieś podskórne dwie zmiany. No i teraz mam dylemat - na pewno chcę dalej stosować Atrederm na policzki, ale zastanawiam się czy na czoło na razie nie nałożyć czegoś innego? Mam w domu Duac z antybiotykiem (tylko boję się trochę silnego podrażnienia?), maść cynkową i olejek z drzewa herbacianego. Nawilżałam to czoło po piątkowym nałożeniu Atre, ale zmiany się tylko powiększały.. Macie jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić?
Nawilżaj czoło i daj skórze odpocząć, wypryski to reakcja na silne podrażnienie. Ja bym odpuściła sobie antybiotyk. Skóra musi się unormować.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując