Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-02, 21:35   #2885
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
melduję, że w Arkadii kolekcja dostępna, kupiłam pomadkę Longlegged and Fabulous i róż What I Fancy
Doklikałam tą pomadkę
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziewczęta, bad news - już nie można wymieniać pustych opakowań na limitowane szminki, nawet, jeśli są w klasycznych opakowaniach
Zmienili ostatnio zasady i teraz już oferują za "pustaki" tylko szminki z regularnej kolekcji...

Miałam trochę przeprawy, bo najpierw w salonie MAC obczaiłam testery, a potem w Douglasie kupiłam, bo mogłam skorzystać z urodzinowego rabatu 10%. Oczywiście dalej cyrk, bo w jednym MACu kolekcja jest, w drugim jeszcze nie ma, w Douglasie jest, ale bez testerów itd...
No ale nie wróciłam z pustymi rękami Wzięłam zgodnie z wcześniejszymi planami róże What I Fancy i This Could Be Fun (śliczne są oba) i bez żadnych wcześniejszych planów 2 neutralsowe cienie do powiek (Just Wing It i Hello, There), bo uwielbiam takie "nudne" odcienie, a w stałej kolekcji MAC mi takich brakuje I miałam fuksa w Dougu, bo miły pan zgodził się w ramach dnia dobroci dla zwierząt ofiarować mi szminkę Have Your Cake za puste opakowania Nie wiem, czy normalnie za kasę bym ją wzięła - jeśli śliczna, ale dość podobna do Flat Out Fabulous (ciut bardziej wpada w fiolet niż FoF). Ale sam kolor przepiękny, no i formuła bardziej przyjazna niż retro matte w FoF. Reszta szminek niestety nie dla mnie (poza Please Me, którą już mam). Podobał mi się też błyszczyk Petite Indulgence, ale mam już Loud & Lovely, który jest ciekawszy, więc raczej odpuszczam. Myślę jeszcze nad Sweet Tooth, ale to już tak totalnie na luzie, bez ciśnienia
Ogólnie to dawno nie pamiętam takich cyrków z kolekcjami - w każdym salonie co innego, totalna rozpierducha i bałagan...
Ale lipa z B2M . Nie rozumiem, po co oni w ogóle mieszają w tych zasadach, i tak - do chwili obecnej - nie do końca jasnych.

Ależ Ci zazdroszczę możliwości zapoznania się z kolekcją na żywo. Oczywiście gratuluję nabytków .
Be Silly lub HYC to chętnie wzięłabym za pudełka, ale teraz to i tak musztarda po obiedzie, a poza tym nie wiem kiedy będę we Wrocku

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Porównałam tak na szybko i What I Fancy różni się od Spellbindera Coś więcej będę mogła powiedzieć dopiero, jak go zmacam w dziennym świetle.

Sama nie wiem czy będę kusiła Silly, muszę ją zobaczyć w dziennym świetle, bo teraz mam fioletowo-brązowe oko i nijak nie pasuje
Super, że chociaż ze Spellbinderem mi się nie zdubluje .
Coś czuję, że będzie za to podobny do Royal Sunset .

Poczekam na info co do Silly, choć w sumie może lepiej mnie nie kusić, bo i tak wzięłam już z tej kolekcji więcej, niż planowałam (tak naprawdę nie planowalam nic ).
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora