Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chroniczne zmęczenie i długa ilość snu. POMOCY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-15, 20:48   #4
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Chroniczne zmęczenie i długa ilość snu. POMOCY!

Cytat:
Napisane przez Hedonistyczny Pokaż wiadomość
No witam, mam 20lat i problem z moim funkcjonowaniem.
Otóż mój organizm potrzebuję bardzo dużo snu, żeby móc funkcjonować w miarę normalnie potrzebuje aż 12 godzin snu (bywa, że więcej.)

Co prawda kiedy tyle śpię to zazwyczaj mam energie, ale nie zawsze! Zazwyczaj mimo to, że tyle śpię to i tak jestem jak leniwiec, udręką jest dla mnie np. po coś wstać i przynieść.
Ale bywa, że tego samego dnia za kilka godzin wręcz odwrotnie tryskam energią, takie jak, by wahania energii.

Ale to jest najmniejszym problemem, pytanie czemu potrzebuję tyle snu i pomimo to i tak nie jestem rześki jak większość ludzi - tym bardziej, że sypiają oni średnio 8 godzin.

Czy może być to spowodowane tym, że przez kilka lat mam zróżnicowany tryb? Większość dni wygląda tak, że wstaje o 16;00 i idę spać o 4 w nocy. Ale nie zawsze, w skrócie chodzę spać kiedy chcę i wstaje kiedy chcę - może to jest problemem, że mam taki rozchwiany tryb? chociaż prędzej stawiał bym na jakąś chorobę, albo po prostu genetykę.

Proszę o pomoc co może być przyczyną, pozdrawiam.
A co Ci szkodzi iść i pogadać o tym ze swoim lekarzem? Przyczyny tak długiego snu i chronicznego zmęczenia (braku "rześkości") mogą być naprawdę różne, a odpowiadanie na Twoje pytania na forum to jednak trochę jak wróżenie z fusów.

Ja bym sobie na Twoim miejscu chciała zbadać krew, mocz, opowiedziała lekarzowi dokładnie, co się dzieje.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując