Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-15, 19:16   #2392
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Dreammatt Maybeline to moj ulubiony podklad ! Uwielbiam go, dobrze kryje i nie wyglada sztucznie

Ale generalnie staram sie nie uzywac podkladow np. jak ide gdzies do sklepu czy na spacer, jedynie puder sypki transparenty...

Pozatym moja twarz nie wyglada dobrze jestem strasznie blada i widac mi wszystko jak na dloni - kazdego zaskornika, kazdego strupa czy pryszcza.
Daje mojej twarzy ocene 3 w 6-stopniowej skali
ja też jestem bardzo blada, ale akurat to u siebie lubię Żeby utrzymać biel swej twarzy walczę z bliznoprzebarwieniami bo też rzucają się w oczy.
Myśle nad tym czy by sobie nie zrobić w wakacje całkowitego odwyku od podkładów, pudrów etc, ale chyba zbyt niezdrowo wygląda moja buzia... nieraz jak przychodzę do domu i zmyję od razu podkład to domownicy pytają co ja taka blada, czy dobrze się czuję, czy chora nie jestem Póki co ograniczam ilość warstw nakładanych na twarz, a w domu mam tylko krem, ew puder sypki jesli mam zamiar wyskakiwać gdzieś do sklepu etc.

moje ostatnie odkrycie- sok z ogórka. Wcześniej był tonik- kupny Ziaji, okładanie się plastrami ogórka, od wczoraj sok- super sprawa, buzia gładziutka i rozświetlona achhhhh

Edytowane przez windbag
Czas edycji: 2010-06-15 o 19:17
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując