Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-25, 04:48   #1655
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez BlackBlueWhite Pokaż wiadomość
Witam zacznę może od tego, że jedynie co potrafię perfekcyjnie zrobi w makijażu oka to narysować kreskę eyelinerem i od paru lat właśnie to jest moj codzienny make up no i postanowilam cos w nim zmienic
chcę więc prosić Was o radę co do paletek sleek, chciałabym zakupić jakąś aby podszkolić się z makijażu oka myślałam tez o paletkach Inglota ale niestety ceny są jakie są więc sleek opłaca mi się bardziej zwłaszcza, że dopiero zaczynam przygodę z cieniami
więc prosze o polecenie mi konkretnego "modelu" paletki, ktory moglby pomoc mi wykonac smokey eye i delikatne makijaze dzienne


aaaaaaaa i prosze tez o polecenie dobrgo pedzelka do rozcierania cieni i ewentualnie gdzie go kupic i no żeby zmiescil się tak do 15 zl i najlepiej jesli bylby dostepny w jakiejs drogerii poniewaz troche nie lubie zakupow przez internet
Do delikatnych makijaży dziennych i smoky nadaje sie idealnie Au Naturel , Pedzelek za około 16-18 zł to Hakuro h77, nadaje się zarówno do rozcierania granic, jak i aplikacji cienia w załamanie, ale stacjonarnie niekoniecznie go dostaniesz, chyba ze jesteś z Lublina
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując