Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne MEOW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-15, 12:26   #3074
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez LeeMinHo Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Jaki kolor byłby odpowiedni dla EKSTREMALNEGO bladawca, który swoją bladość bardzo ceni i najchętniej by się jeszcze wybielił? Boję się że wszystko będzie za ciemne ;;;;;
Dodam, że póki co chyba jedynym dobrym podkładem była dla mnie niemal biała Missha Perfect Cover #13.

A, i jaka formuła? Chciałabym dobrego krycia, ale NIE matowienia.
Używałam Misshy 13 i wydaje mi się, ze poziom 1 powinien być dobry - na mnie ten krem wydawał się ciemny (w Meow jestem na 0), ale to może przez jego beżowy odcień.

Cytat:
Napisane przez Father of Dragons Pokaż wiadomość
Kurcze, jakimś magicznym szczęściem znajoma dysponuje całkiem pokaźnym arsenałem podkładów mineralnych, w tym parę MEOW.
dała mi odsypkę jakiegoś jasnego koloru
Krycie świetne, mat niezły, bardzo naturalny efekt...
Właśnie efekt, naturalny, ale nienaturalny.
Pokryta nim twarz wygląda bardzo płasko, parę osób zapytało się mnie, czy czasem chory nie jestem
Z mojej perspektywy nie polecam osobom, które chcą go używać solo, bez jakiegoś bron/ązera czy różu, bo widać że coś nie tak jest z twarzą.
Szczerze ubolewam, bo próbowałem wszystkiego- muśnięcia ciemniejszym pudrem, brzoskwiniowy róż użyty do konturowania- niestety, u mężczyzny bardzo rzuca się to w oczy(pewnie efekt potęguje tez jasna karnacja).
Produkt sam w sobie polubiłem i może być fajny do zdjęć, ale na codzien odpada :C
Pozostaje mi tylko pogodzić się ze świnskim odcieniem twarzy
Nie wiem, jaką masz skórę, ale na mojej tłustej początkowo daje satynowy efekt, ale i tak aby go utrzymać muszę jeszcze twarz pokryć pudrem. Może jakiś krem pod podkład wystarczy?
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując