Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-03, 21:59   #3593
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Kochane potrzebuje podpowiedzi co zaówić. Otóż po farbowaniu Illuminą poziomu 6 włosy prawie nie złapały odcienia- kolor był jednak za jasny. Pofarbowałam się więc w przypływie rozpaczy czarną szamponetką z Joanny. Kolor czarny mi niezbyt pasuje, ale lubię ten poziom 2 tygodnie po wypłukaniu

Teraz zamierzam zamówić Inebrye z uwagi na korzystną korelację ceny/jakości'wydajności (100ml)

Problem w tym, że nie wiem czy brać 5/1, 5/00 , może poziom 5, ale z dodatkiem mixtona dla przyciemnienia czy może od razu poziom 4? Chcę po prostu wyrównać włosy do ciemnego brązu, ale nie czerni, więc boję się czy 5 w ogóle złapie.

Załączam zdjęcia moich odrostów(światło dzienne bez flesza)
Zależy co chcesz uzyskać? Bo mixton ochładza kolor, więc jeśli zależy ci na bardzo chłodnym brązie, to weź 5/0 i dołóż niebieskiego mixtona.
Natomiast jeśli nie musisz mieć nie wiadomo jak chłodnego brązu, to rób bez mixtona, ale wtedy kup 5/00. Tobie i tak pokryje włosy, bo twoje naturalne już są dość ciemne.
Ja robiłam 5/00 bo mam naturalny blond i tylko to mi pokrywało moje odrosty.
5/00 lepiej pokryje kolor niż 5/1.
A jeśli nie chcesz się bawić z mixtonem, to nawet 5/1 ci wystarczy, ale nie wyjdzie bardzo chłodno bo jednak mixton ochładza najbardziej.
U mnie 5/1 wcale nie wyszedł chłodny na moich blond odrostach, tylko taki rudawy. Ale na ciemnych włosach powinien wyjść dobrze.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując