Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-15, 19:33   #2597
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja się cieszę, że kolekcja będzie w PL, mam nadzieję, że pełna, łącznie z brązerami .
Jak jednak robiłabyś zakupy gdzieś, gdzie byłoby duo brązer/rozświetlacz Charlotte Tilbury Filmstar, to chętnie bym się podłączyła



Super, zazdroszczę . Też kiedyś się na to czaiłam, podobnie jak na kremowy zestaw brązera i rozswietlacza Intensity 2, ale nie mogłam się zdecydować i w końcu nic nie wzięłam .

Daj potem proszę znać, jak wrażenia


Kusisz
Dam, dam

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też go lubię, ale ta ciemniejsza część mogłaby być trochę mniej pomarańczowa (przynajmniej u mnie tak wygląda). Trochę szkoda, że dałam za niego dużo więcej. No ale istniało ryzyko, że go nie będę miała .
Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
W Douglasie w Holandii kolorówka TF jest bardzo skromna, ale już w Niemczech są i brązery i cienie limitowane

Tillbury jest w Selfridges, więc jak będę zamawiać TF to dam znać

Nie ma czego zazdrościć Ja i Elizka kupiłyśmy go za milion pieniędzy na Ebayu (jakoś prawie rok temu).




Już Ci pisałam jak nie umiem opanować tej ciemniejszej części U mnie jest fioletowa, taki taupe Na policzki odpada ale jako cień jest idealna

O kurcze, pomarańczowy i taupe ? Niezły rozrzut kolorystyczny
Zobaczymy jak będzie u mnie

Jestem zachwycona pudrem w kamieniu Charlotte. Jak będziecie zamawiać coś z Selfridges - chętnie zrobię sobie zapas
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora