Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 19:55   #24
teh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Nie czuje nic podczas seksu - niewrażliwe ścianki pochwy?

chyba mam podobny problem. seks uprawiam od niedawna i niezbyt często (ale z jednym partnerem). podczas pierwszego razu nie leciała mi krew i ból był bardzo mały. było całkiem przyjemnie. to, że nie osiągam orgazmu na razie nie jest dla mnie problemem, mam nadzieję, że to przyjdzie z czasem tylko, że zawsze wyobrażałam sobie, że kiedy facet wejdzie we mnie będę go czuła (penis jest wielki przeciez z porównaniu z tamponem :p). nie wiem, moze to kwestia dobrego nawilżenia podczas stosunku (nie mam z tym problemu i mój facet mówi mi że jestem w tym świetna).
podczas pierwszego razu miałam niewyraźną minę i mój chłopak zapytał się o co chodzi, odpowiedziałam, że chyba ma problem żeby we mnie wejśc, bo nie czuję prawie nic, a tym bardzie bólu.
on już po wszystkim śmiał się, że w pełni stosunku kobieta mówi, że on ma problemy z wejściem we mnie. poczuł się taki malutki. ale nie zniechęciło go moje stwierdzenie, bo nie ma problemu z rozmiarami swojej męskości
pozdrawiam
teh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując