Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ból kręgosłupa lędźwiowego.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-23, 11:10   #23
karola0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 56
Dot.: Ból kręgosłupa lędźwiowego!

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
missmalezji, pisałam wcześniej, że czekam na badanie już 4 miesiące. Termin mam na 14 maja, ale mam mieć załatwione po znajomości to badanie troche wcześniej, ale nie wiem dokładnie kiedy to będzie. Rehabilitacje tez mam już załatwioną po znajomości na 12 maja.
Do lekarza z tym problemem chodze od grudnia. Miałam robiony tomograf na którym nic nie wyszło i rentgen. Niestety takie sa u nas terminy. A po lekarzach też różnych chodziłam, wydałam już mnustwo pieniędzy na prywatne wizyty i żaden lekarz mi nic nie powie bez badania rezonansem magnetycznym. Zaczęłam chodzic na masaże, ale jedna wizyta to 40 zł, a potrzebne jest conajmniej 20 takich masaży- co drugi dzień- nie stać mnie na to. Dlatego załatwiłam tą rehabilitacje, żeby miec to za darmo. Narazie czekam na telefon od lekarza ktory ma mi załatwić to badanie.
Zawsze jest sposób na przyspieszenie wizyty u specjalisty w ramach poradni.podkreslam ze go nie popieram,Idz prywatnie do ortopedy ktory pracuje w poradni ,zaplac za wizyte ,porozmawiaj, da ci karteczke typu prosze zarejestrowac na ten i ten dzien i panie w okienku tak zrobia.pozdrawiam
p.s. nie baw sie w zadne cudawianki tylko prosto do specjalisty.
karola0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując