Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Provag czy lacibios?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-25, 12:12   #13
reo_pro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: Provag czy lacibios?

"zawiera" moja droga to postać jakiegoś leku lub produktu, specyfikując nazwę własną bez przypisanego atrybutu produktu czyli jego postaci można napisać, że jest z czegoś zrobiony lub z czegoś się składa to tyle jeżeli chodzi o semantykę

badań natomiast szukaj u lekarzy rekomendujących te leki, ja z ciekawości zapytałam mojego doktora o to który produkt jest lepszy, bo na forach internetowych wychwalają lacibios a provagu nie widać, więc mi odpowiedział, że oba produkty są ok, ale on jest przekonany do tego którego skład nawiązuje do specyfiki flory bakteryjnej występującej w polsce i on ma wieksze zaufanie do leku powstałego na bazie bakterii występujących u nas, a nie zagranicą, poza tym uczulił mnie, że albo przedstawiciel provagu przegiął i go wyrzucili z forum, albo nie jest zainteresowany tą formą promocji, Ty sądząc po ilości i charakterze wpisów jesteś chyba przedstawicielem zatrudnionym przez firmę aby przekonywać ludzi do lacibiosu,

rekomendacja lekarza do którego mam zaufanie w zupełności mi wystarczy, chyba nie sądzisz, że otrzymując od lekarza receptę lub polecenie będę od niego żądała wyciągu z piśmiennictwa medycznego, że coś działa lub nie, nie znam się na tym, w każdym razie lekarze stosują i to i to, wybór i tak zostawiają pacjentkom, zonk
reo_pro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując