Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-04, 09:18   #235
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Niestety nie. EDM używałam bardzo dawno i moim odcieniem był light almond, ale wycofali go. Chyba nie był podobny z tego co pamiętam

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------


Mam to samo, ale nakładałam kabuki z Pixie lub EDM.
Mam podobną cerę.
Kryjący szybko znika i trochę się waży, świecę się mocno po jakimś czasie. Natomiast dzisiaj nałożyłam matujący i trochę dłużej wytrzymywał na twarzy (ale też bez szału), ale gdy przejrzałam się w lustrze w pracy to masakra - każda zmarszczka w okolicach oczu uwidoczniona. Natomiast rzeczywiście matuje na dość długo. Zaraz po nałożeniu byłam bardzo zadowolona, z krycia i z tego, że twarz była jakby rozświetlona i promienna. Aha i gdy nakładałam na sam krem to nie wyglądał za dobrze więc mieszałam krem z żelem i wtedy było ok. Nie mam tego wszystkiego po podkładach Lumiere Veena Velvet dlatego przy nich zostanę.

Korektor medium też u mnie się nie sprawdził. Może jeszcze jakiś róż zamówię tylko.

Też jestem zła, bo miałam takie nadzieje, że Polska firma i nie będzie trzeba tyle płacić i czekać na wysyłki z zagranicy
Ja nakładam pędzlem flat top też z Annabelle. Może widocznie nam nie służą te minerały. Mówisz, że Lumiere sprawdzają się dużo lepiej? W jakiej one sa cenie tam gdzie ty kupujesz? Ja miałam zamiar kupić ze sklepu internetowego z mineralnymi kosmetykami, ale ceny są duże, boję się, że znowu kupię nie taki odcień, albo się nie sprawdzi i kasa w błoto, a ja teraz muszę bardzo oszczędzać. Mogłabyś powiedzieć, dokładniej jak one u Ciebie wypadają? Taki mały offtop, ale w kontekście Annabelle
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora