Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - powolny rozpad zwiazku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-28, 06:48   #26
madziunia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 9
Dot.: powolny rozpad zwiazku

O majatek nie musze sie martwic bo wszystko przed slubem uzgodnilismy i mamy osobne kata, jak mowilam mieszkam za granica i latwiej bylo nam tutaj nie zmieniac nic i miec swoje konta. Dzieci nie mamy, terapia byla przed slubem, moze nie dokonca skuteczna bo to byly maile z panem co siedzial w tym nalogu bardzo dlugi czas i pomaga ludzia, organizuje spotkania ludzi z problemem hazardowym. Niestety nie bylo w tedy mozliwosc isc na terapie twarza w twarz. Wiem co przyrzekalam na dobre i na zle, ale jak mowilam teraz naprawde szczerze porozmawialismy, mam taka nadzieje, bo dowiedzialam sie ze w kazdej naszej rozmowie to ja szczerze mowilam o swoich odczuciach i wszystkim a on mowil to co chce uslyszec. Dlatego nie wiem czy jest sens tkwic w tym zwiazku skoro byl oparty na klamstwach. Wiem ze jestem naiwna i duzo mnie ominelo. Chce wszytko zmienic i chce zeby on wyszedl z tego nalogu nawet jak nie bedziemy razem. Tak strasznie ciezko jest jak osoby korym ufa sie bezgranicznie nas zawodza. Starsznie mi go zal teraz bo widze jak cierpi i serce mi sie kraja ale nie moge powtarzac tych samych bledow bo wiem ze przezemnie tak dlugo siedzi w tym gownie, za szybko wybaczalam i pozwalalam zeby zycie wracalo na swoj chory tor.
madziunia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując