Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzis zrobilam baleyage POMOCY ( sa fotki )
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-31, 20:48   #9
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzis zrobilam baleyage POMOCY ( sa fotki )

Cytat:
Napisane przez Marua:) Pokaż wiadomość
Aaaaa kurcze poszlam do innego fryzjera no i mam... co prawda nie ma wielkiej tragedi... ale.
Blond baleyage mialam juz od jakiegos czasu dzis robilam po raz 2. No i w zasadzie wyszlo ok. Tzn tyl jak dla mnie ekstra, boki w miare ale patrzac z przodu na gore masakra. Widzicie te zolte plamy przy skorze? Na tych fotach wyglada jak bym tam lyse miala a tam jest taki zolty odcien, lekko rudawy. Jak to zlikwidowac? Regenalem welli do blon wlosow co usuwa zolty odcien? Tylko jak to zrobic? Nie chciala bym potraktowac nim calych wlosow, i tak sa juz biale na gorze nie chce ich jesczze popalic albo nie daj boze zeby sie zabarwily na fioletowo. Jak ja mam to zrobic? Ocencie fryz i dajcie jakies wskazowki
Szczerze mówiąc to wdg mnie najbardziej zepsuła Ci wloski fryzjerka robiąc tak GRUBAŚNE te rozjaśnione pasma , bo zółty kolorek jakos "zaleczysz".
Ja bym poprawiła samam ciemna farbka te jasne pasemka
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując