Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-01, 11:29   #2407
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Melduję się
a więc to tu się chowacie jak Was nie ma tam, gdzie ja jestem
postanowiłam najpierw przeczytać wątek a dopiero potem sie odzywać - pewnie i tak nie raz i nie dwa razy wyskoczę jak Filip z konopii, bo napewno nie wszystko zapamietałam, ale może chociaż z grubsza coś przyswoiłam

Anakazar, ja nie mam pojęcia skąd Ty wiedziałaś, że ja czytam ten wątek, zanim się na nim zgłosiłam? Bo to chyba do mnie było strasznie mi się miło zrobiło jak to przeczytałam - dziękuję

A ja właśnie wczoraj zamówiłam sobie peeling do paszczy marilou - jak tylko dojdzie to sie pochwalę co i jak. Potrzebny mi taki "codzienny" peeling, co by sobie stał pod prysznicem i był w gotowości mam nadzieje, że będzie fajny.
Jezuniu to Ciebie tu jeszcze nie było?jakoś nie zauważyłam,że Ty ciągle na drugim siedzisz.Byłam pewna,że piszesz tutaj i tamJa latam z 1 na 2 i wiesz co?to chyba nie pierwszy raz jak do Ciebie napisałam na tym wątku

Ja też czekam na recenzje tego peelingu

Mi dzisiaj przyszły mydełka tuli-wieczorem próba kolejna tylko nie wiem czy otworzyć czekoladowe czy kokosowei do buzi wypróbuje z glinką mm.

A od wczoraj mam taką ładną buzięa nie mam pojęcia dlaczegonic nowego nie użyłam...normalnie aż się chcę wycałować swoją gębe w lustrze
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując