Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-25, 22:20   #768
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ktoś pytał o filtr pod AM, ja używam tego : http://biolander.com/produkty/katego...la-bio-spf-30/
polecam go w miare naturalny skład nakładam go,odczekuję chwile i przykładam chusteczkę żeby odsączyć nadmiar,nie świeci się wtedy tak bardzo. z AM mam : golden fair k, golden fairest,beige dark m,golden medium r, golden medium k,róż sunrise,korektor medium,beige fairest. na codzień używam golden fair 10g,korektor medium i róż sunrise. przed chwilą zamówiłam próbki natural fair,korektor dark,róż romantic i słoiczek. mam zamiar podrasować golden fair. dużo osób mówi że jestem blada lub żółta no niestety ale mam więcej żółtawego barwnika w skórze, dodam że ten odcień idealnie pasuje mi do szyi i dekoltu. wygląda jak dla mnie bardzo naturalnie. do przyciemnienia używam pudru sensique matującego nr3. przeważnie nakładam podkład,puder i róż a następnie spryskuje hydrolatem. czasem zdarza się ciasto na twarzy. dziś zamiast sensique użtłam pudru BD i nie było aż takiego ciasta
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora