Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. III
Wątek: Inglot cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-25, 16:22   #48
Iwona_50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 57
Dot.: Inglot cz. III

Witam to mój pierwszy post w inglotowym temacie. Lubię ich kosmetyki do makijażu, i jak przeczytałam o satynowych cieniach to oczywiście musiałam je "zdegustować " i oczywiście musiałam coś kupić i tak capnęłam dwa wkłady Rainbow nr 131 i 132. Takie kolorki na lato- śliczne, świeże. Dobrze napigmentowane, satynowe ( bez drobinek)- kolory delikatne, pastelowe . Nie wiem jak będą się prezentowały na oku, bo próbowałam tylko na łapce, ale nie ścierają się łatwo to i na powiece powinny trzymać się dobrze . Przy okazji kupiłam jeszcze błyszczyk nr 89, lakier do paznokci "oddychający" ( jakaś nowość ) nr 684 i eyeliner crayon 203 ( fiolet) - na taki zestaw (produkt do ust, kredka do oczu, lakier/odżywka do paznokci) było 20 % zniżki no to się skusiłam .
Jutro zrobię makijaż tymi satynkmi to podzielę się wrażeniami z " oka"

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

No i nie wytrzymałam. Teraz mam jedno oko w brzoskwiniach, drugie w różach . Iiiiii- cienie są piękne na oku, co chwilę latam do lusterka i podziwiam . Polecam na wiosenno -letni makijaż. Kolory pięknie przechodzą jeden w drugi, pod łuk brwiowy można nałożyć jasny matowy cień, aby zrównoważyć efekt satyny. Bardzo mi się podobają nowe nabytki
Iwona_50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując